Accident Man izle Türkçe Dublaj 720p
5.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.0 /10 (38)
762 Görüntülenme

Accident Man izle Türkçe Dublaj 720p izle

Accident Man izle tek part 1080p, Accident Man direk sansürsüz full hd izle, Mike Fallon adındaki genç adam, oldukça başarılı bir seri katildir. Bu işi meslek haline getiren Mike Fallon, birçok kişiyi öldürmekte ancak bir türlü yakalanamamaktadır. Çünkü öldürdüğü kişilere normal bir ölüm yaşamış izlenimi vermekte ve kimsenin şüphesini çekmemektedir. Herkes ölenlerin çeşitli sebeplerle öldüğünü düşündüğü için genç adam hiçbir korku yaşamamaktadır. Günün birinde genç adam çok sevdiği sevgilisinin ölümü ile karşılaşacak ve büyük bir yıkıma uğrayacaktır. Bunun üzerine sevgilisini düşmanlarının öldürdüğünü düşünecek ve düşmanlarının karşısında dikilecektir. Düşmanları ile kendisi arasında büyük bir mücadele başlatan Mike Fallon kendini büyük bir tehlikenin içine atacaktır. Sevgilisini kimin öldürdüğü sorusunun cevabını ise bir türlü bulamayacaktır.
Load 2 3 4 Fragman

Reklamı Geç
30Accident Man izle tek part 1080p, Accident Man direk sansürsüz full hd izle, Mike Fallon adındaki genç adam, oldukça başarılı bir seri katildir. Bu işi meslek haline getiren Mike Fallon, birçok kişiyi öldürmekte ancak bir türlü yakalanamamaktadır. Çünkü öldürdüğü kişilere normal bir ölüm yaşamış izlenimi vermekte ve kimsenin şüphesini çekmemektedir. Herkes ölenlerin çeşitli sebeplerle öldüğünü düşündüğü için genç adam hiçbir korku yaşamamaktadır. Günün birinde genç adam çok sevdiği sevgilisinin ölümü ile karşılaşacak ve büyük bir yıkıma uğrayacaktır. Bunun üzerine sevgilisini düşmanlarının öldürdüğünü düşünecek ve düşmanlarının karşısında dikilecektir. Düşmanları ile kendisi arasında büyük bir mücadele başlatan Mike Fallon kendini büyük bir tehlikenin içine atacaktır. Sevgilisini kimin öldürdüğü sorusunun cevabını ise bir türlü bulamayacaktır.
2018 yılı İngiltere yapımı olan Accident Man filmi, aksiyon ve gerilim kategorisinde yer alarak dikkatleri çekmektedir. Dikkat çekici konusu ile seyircinin ilgisini üzerinde toparlayacak olan bu filmin yönetmen koltuğunda oturan isim Jesse V. Johnson olarak karşımıza çıkıyor. Filmin oyunu kadrosunda yer alan başarılı ve yetenekli isimler ise Ashley Greene, Scott Adkins, Michael Jai White, Ray Stevenson ve Ray Park’tır. Filmin yapımcıları ise Scott Adkins ve Pat Mills olarak biliniyor. Aksiyon dolu bu filmi izleyerek eğlenceli vakit geçirebileceğinizi unutmamalısınız. Film Komedi iyi seyirler diler…

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap