Absolution: A Hitman Story 2015 Direk İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.0 IMDB Puanı 300 Görüntülenme

Absolution: A Hitman Story 2015 Direk İzle

(2015 İngiltere)

Yönetmen:

Werner Schumann

Oyuncular:

Thomas Spencer, Ben Posener, Nora Huetz ve Jörg Moukaddam
Absolution: A Hitman StoryTürkçe Dublaj izle filmi bir kiralık katil etrafında dönmektedir. Rus bir patronu olan Alex daha önce patronu için pek çok kişiyi ortadan kaldırmıştır. Nicolas Maximov isimli patronundan yeni bir emir alan Gargarin’i öldürmesi istenen Alex için durum bu defa değişiktir. Çünkü doktora gidip muayene olan Alex kanser olduğunu öğrenmiştir. Artık kısıtlı bir zamanı vardır.

Reklamı Geç
30


Absolution: A Hitman Story 2015 Direk İzle

Bağışlayıcı ve Time on Earth isimleri ile de bilinen 2015 İngiltere yapımı olan Absolution: A Hitman Story direk izle filmi 85 dakika boyunca dram ve aksiyonu sizlere sunacak bir yapım olarak 2015 yılında vizyonda yerini almıştı. Absolution: A Hitman Story filminin yönetmen koltuğunda oturan Werner Schumann ismi bu film ile birlikte ilk kez film atmosferine adımını atarak adını duyuruyor. Gerilim hissini de Absolution: A Hitman Story izleyicide uyandıran film İMBD puanı olarak da 6 ortalamayı yakalıyor.

hitman-absolution-cinematic-trailer_5

Absolution: A Hitman Story Tek Part İzle

85 dakikalık aksiyon, gerilim ve dram filmi olan Absolution: A Hitman Story Tek Part izle yapımı kadrosunda The Young Pope, Hardcover, Hotel Lux ve Eyjafjallajökull gibi filmlerde yer alan Jon Pascu ismini barındırırken, Thomas Spencer, Ben Posener, Nora Huetz ve Jörg Moukaddam isimleri de kadroda yerini alıyor.

hma4

Absolution: A Hitman Story Türkçe Dublaj İzle

Absolution: A Hitman StoryTürkçe Dublaj izle filmi bir kiralık katil etrafında dönmektedir. Rus bir patronu olan Alex daha önce patronu için pek çok kişiyi ortadan kaldırmıştır. Nicolas Maximov isimli patronundan yeni bir emir alan Gargarin’i öldürmesi istenen Alex için durum bu defa değişiktir. Çünkü doktora gidip muayene olan Alex kanser olduğunu öğrenmiştir. Artık kısıtlı bir zamanı vardır. Almanya’da yaşayan kurbanı için Almanya’ya giden Alex’e kuzeni Victor da yardım etmek için katılacaktır. Ancak bu defa durumu yüzünden Alex bu işi yapmamaya hatta kurbanlardan biri olan Tanya’yı kurtarmaya niyetlenir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Absolution: A Hitman Story 2015 Direk İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap