A Taxi Driver Full Hd Tek Parça İzle
5.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.0 /10 (37)
728 Görüntülenme

A Taxi Driver Full Hd Tek Parça İzle izle

A Taxi Driver Full HD İzle, A Taxi Driver Tek Parça 1080p İzle,Korede günün birinden bir ayaklanma meydana gelmektedir. Fakat bhu ayaklanma ise büyük bir ses getirmiş ve bütün habercilerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Almanya da ise bir haberci bu haberi ele almak için Kore ye gelmektedir. Kore de ise hayatını taksicilik ile sürdüren Song ise klasik ve basit bir hayat sürmeye devam etmektedir. Hayatını renklendirmek isteyen adam ise eline bir fırsat geçirmektedir. Bu fırsatı ise Almanya’dan gelen gazeteceyi kendine hedef seçmiştir. Bu gazeteci ise kendisine yardım etmesi için birine ihtiyaç duymaktadır. Bu durum ise bu ikilinin istediği şeyleri tamamen karşılamaktadır. Song Alman gazeteciye yardım ederken aynı zamanda da bir macera içine kendini sokacaktır.

Reklamı Geç
30A Taxi Driver Full HD İzle, A Taxi Driver Tek Parça 1080p İzle,Korede günün birinden bir ayaklanma meydana gelmektedir. Fakat bhu ayaklanma ise büyük bir ses getirmiş ve bütün habercilerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Almanya da ise bir haberci bu haberi ele almak için Kore ye gelmektedir. Kore de ise hayatını taksicilik ile sürdüren Song ise klasik ve basit bir hayat sürmeye devam etmektedir. Hayatını renklendirmek isteyen adam ise eline bir fırsat geçirmektedir. Bu fırsatı ise Almanya’dan gelen gazeteceyi kendine hedef seçmiştir. Bu gazeteci ise kendisine yardım etmesi için birine ihtiyaç duymaktadır. Bu durum ise bu ikilinin istediği şeyleri tamamen karşılamaktadır. Song Alman gazeteciye yardım ederken aynı zamanda da bir macera içine kendini sokacaktır.
2017 yılı yapımı olan A Taxi Driver filmi Kore yapımı filmlerden biri olarak bilinmektedir. Çok sevilen ve tercih edilen film konusu bakımından ilgi çekici olması izleyecek olan kişileri büyük bir şekilde etkilemektedir. Çok fazla tercih edilen ve sevilen filmin oyuncu kadrosu da başarılı isimlerden oluşmaktadır. Bu isimlerden bazıları olarak ise Hae-jin Yoo, Hyuk-kwon Park, Jun-yeol Ryu, Kang-ho Song, Thomas Kretschmann olarak yer almaktadır. Bu durum ise filme etkisi olan büyük bir isim olarak yer almaktadır. Bu isim olarak ise filmin yönetmeni olarak Hun Jang gibi isimden olunmaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap