A Gentleman izle Full HD Tek Parça
5.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.8 /10 (38)
1,099 Görüntülenme

A Gentleman izle Full HD Tek Parça izle

A Gentleman Direk Full Hd İzle, A Gentleman izle Tek Part 1080P İzle,Gaurav yakışıklı biri olarak bilinmektedir. Fakat bu adamın ise hayatı sadece işinden ibarettir. Bu işi ise herkes tarafından güzel ve normal bir iş olarak ise bilinse de aslında sonu ölüm olan bir işte çalışmaktadır. Bütün hayatını işine adı yan adam ise hayatında aşka hiçbir zaman yer vermemektedir. Bu adam aldığı özel bir iş için ise Mumbai adlı bir yere gitmek zorunda kalmaktadır. Gittiği bu yer de ise genç bir kız ile tanışır ve sevgili olurlar. Bu sevgililik ise Gaurav için yeni bir hayat başlangıcı olmaktadır. Bunun sebebi ise işi gereği acımasız olması gereken adam özel hayatında ise sevgilisine karşı tam bir beyefendi olması gerekmektedir. Bu durum karşısında ise neler yapacağı büyük bir merak konusu olmaya devam etmektedir.

Reklamı Geç
30A Gentleman Direk Full Hd İzle, A Gentleman izle Tek Part 1080P İzle,Gaurav yakışıklı biri olarak bilinmektedir. Fakat bu adamın ise hayatı sadece işinden ibarettir. Bu işi ise herkes tarafından güzel ve normal bir iş olarak ise bilinse de aslında sonu ölüm olan bir işte çalışmaktadır. Bütün hayatını işine adı yan adam ise hayatında aşka hiçbir zaman yer vermemektedir. Bu adam aldığı özel bir iş için ise Mumbai adlı bir yere gitmek zorunda kalmaktadır. Gittiği bu yer de ise genç bir kız ile tanışır ve sevgili olurlar. Bu sevgililik ise Gaurav için yeni bir hayat başlangıcı olmaktadır. Bunun sebebi ise işi gereği acımasız olması gereken adam özel hayatında ise sevgilisine karşı tam bir beyefendi olması gerekmektedir. Bu durum karşısında ise neler yapacağı büyük bir merak konusu olmaya devam etmektedir.

A Gentleman filmi 2017 Hindistan yapımı olan film olarak izleyicilerin karşısına çıkmaktadır. Film Hindistan yapımı ve Aksiyon filmi olması ise izleyenlerini beğenesini toplamaya başlamaktadır. Film konusu bakımında ise aksiyon sahnelerinin bol bol olması izleyenlerin nefes almadan izlemesi için büyük bir etken olarak yer almaktadır. Aynı zamanda filmin oyuncu kadrosu da filmin sevilmesinde büyük bir etken yaratmaktadır. Bu etkende ise yeri alan isimlerden bazıları olarak Darshan Kumar,Jacqueline Fernandez,Sidharth Malhotra yer bulunmaktadır. Bu kadronun yanında ise Krishna D.K.,Raj Nidimoru gibi başarılı iki yönetmen yer alamktadır. filmkomedi.com iyi seyirler…

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap