93 Yazı İzle Türkçe Altyazılı
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
- IMDB Puanı 470 Görüntülenme

93 Yazı İzle Türkçe Altyazılı

(2017- İspanya )

Yönetmen:

Carla Simon Pipó

Oyuncular:

Laia Artigas , Paula Robles , Bruna Cusí , David Verdaguer , Fermí Reixach
93 yazı filmi, 2017 yılında İspanya’da çekilmiş bir filmdir. Carla Simon Pipo tarafından kaleme alınan bu filmin yönetmenliğini yine Carla Simon Pipo üstlenmiştir. Yeni yapılmış bir film olmasına rağmen bu film, Berlin Film Festivali’nde En İyi İlk Film Ödülü’nü almayı başarmıştır. Ayrıca İstanbul Film Festivali’nde de Jüri Özel Ödülü’nü kazanmıştır. Bu filmin yapımı, Maria Zamora ve Valerie Delpierre tarafından gerçekleştirilmiştir.

Reklamı Geç
30

93 Yazı İzle

93 Yazı filmi, 2017 yılında İspanya’da çekilmiş bir filmdir. Carla Simon Pipo tarafından kaleme alınan bu filmin yönetmenliğini yine Carla Simon Pipo üstlenmiştir. Yeni yapılmış bir film olmasına rağmen bu film, Berlin Film Festivali’nde En İyi İlk Film Ödülü’nü almayı başarmıştır. Ayrıca İstanbul Film Festivali’nde de Jüri Özel Ödülü’nü kazanmıştır. Bu filmin yapımı, Maria Zamora ve Valerie Delpierre tarafından gerçekleştirilmiştir.

Filmin başrolünü küçük yaşlarda olan Laia Artigas üstlenmiştir. Frida karakteriyle filmde rol almış olan küçük kız, 6 yaşında bir kızı canlandırmaktadır. Frida, annesini ve babasını kaybetmiş bir kız çocuğudur. Yalnız kalmasından sonra dayısının yanına yerleştirilen küçük kızın yaşadığı yer, doğduğu yer olan Barcelona’dan uzak bir bölgede yer almaktadır. Küçük kızın getirildiği yerde hem çevreye hem de ailesi yerine koyacağı kişilere alışması biraz zaman alacaktır. Frida, küçüklüğünden beri istediği her şeye sahip olmuş ve şimdide öyle olacağını düşünen küçük bir kızdır. Hem kendi hayatına başlamak hem de yeni ailesine uyum sağlamak için elinden geleni yapmaya çalışacaktır. Yeni hayatında başarılı olabilmek için gayret eden Frida, bir yandan da anne ve babasının ölümünü kabullenmeye başlayacaktır.

93 Yazı İzle

93 Yazı filmde yer alan Laia Artigas başrol koltuğunuzu Paula Robles ile paylaşmaktadır. 23 Haziran 2017 tarihinde vizyona girmiş ve ödüller kazanmış olan filmin kadrosunda Bruna Cusi, David Verdaguer ve Fermi Reixach da yer almaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "93 Yazı İzle Türkçe Altyazılı" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap