91.1 Yerli Komedi Filmi
5.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.6 /10 (13)
7.0 IMDB Puanı 1,294 Görüntülenme

91.1 Yerli Komedi Filmi

(2015 Türkiye)

Yönetmen:

Mustafa Haktanır

Oyuncular:

Mustafa Uzunyılmaz, Derya Alabora, Hakan Kurtaş, Güneş Sayın, Ali Barkın Bürkan

Reklamı Geç
30

91.1 Yerli Komedi İzle

Aynı şehirde hayatlarını sürdüre 3 farklı neslin öyküsünü konu alıyor 91.1 filmi HD  Alper uzun süredir beraber olduğu sevgilisi Hazan ve en yakın dostu olan Soner ile aynı üniversitede eğitim almaktadır. Son dönemlerde Hazan ile Alper’in ilişkileri çok da yolunda gitmemektedir. Soner ise bu iki sevgilinin aralarının düzelmesini istemektedir. Aynı şehirde farklı bir semtte yaşayan Hakan, Serhat ve Barkın 20li yaşlarını yaşayan gençlerdir. Planları ise bir tatil yerinde güzel bir tatili beraber yapabilmektir ve bunun için de ailelerinden para çalmayı bile göze almışlardır. Hakan babasından arabayı, Barkın da annesinden cüzdanı çaldığında artık tatil hayallerini gerçeğe dönüştürmek için adımı atmış olurlar.

indir

91.1 Filmi HD İzle

Bu şehirde bir kuşak daha yaşamaktadır. 12 yaşını yaşayan iki çocuk, Mutafa ve dostu Emre’dir. Mustafa ve Emre’nin de herkes gibi hayalleri vardır. O hayal ise özel bir radyoda yayın yapabilmektir. Emre ile babası bu hayali gerçekleştirmek adına şehirde bulunan özel radyolardan bir tanesi ile görüşerek sadece Emre’nin hayalini gerçekleştirmek için anlaşırlar ve Mustafa bu duruma çok üzülür. Babası Mustafa’nın üzülmesine dayanamaz ve oğlu için yakın çevresinde yayın yapılabilecek bir verici tasarlar. Hiç beklemedikleri bir an 3 farklı nesil birbirlerine kenetlenecektir.

yerli_yapim_911_hem_guldurecek_hem_aglatacak_h7078_bf6e8

91.1 Filmi Full İzle

8 Nisan 2016 tarihinde beyaz perdede yerini alan Full  91.1 filminin yönetmenliğini ve senaristliğini aynı ismin yani Mustafa Haktanır’ın üstlendiğini görüyoruz. Filmde Mustafa Uzunyılmaz, Derya Alabora, Hakan Kurtaş, Güneş Sayın ve Ali Barkın Bürkan isimlerini başrollerde izliyoruz. 113 dakikalık film dram ve komedi kategorilerini karşımıza çıkarmaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "91.1 Yerli Komedi Filmi" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap