91.1 – Doksan Bir Full HD Yerli Komedi İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7 IMDB Puanı 696 Görüntülenme

91.1 – Doksan Bir Full HD Yerli Komedi İzle

(2015)

Yönetmen:

Mustafa Haktanır

Oyuncular:

Ali Barkın, Güneş Sayın, Hakan Kurtaş
Mustafa Haktanır'ın ilk defa yönetmenlik yaptığı 91.1 - Doksan Bir Full HD Yerli Komedi İzle filmi 8 Nisan 2016 tarihinde vizyona girdi. Amatör bir yapım olsa da pek çok olumlu eleştiri almayı başarmıştır. Sinemamıza yeni bir yönetmen kazandırmasının yanı sıra toplumdaki hatalarımızı , neden bazı şeylerimizi gözler önüne sermeyi başarmış nadide filmlerden biridir 91.1 - Doksan Bir filmi. Oyuncu kadrosuna baktığımızda Mustafa Uzunyılmaz ilk göze çarpan isim oluyor. Onun dışında Ali Barkın, Hakan Kurtaş ve Güneş Sayın gibi isimler kadroda yer alıyor.

Reklamı Geç
30

Dikkat : Film İle İlgili Görüşlerinizi Bildirebilirsiniz. FilmKomedi İyi Seyirler Diler . . .

91.1 – Doksan Bir Full HD Yerli Komedi İzle

Mustafa Haktanır’ın ilk defa yönetmenlik yaptığı 91.1 – Doksan Bir Full HD Yerli Komedi İzle filmi 8 Nisan 2016 tarihinde vizyona girdi. Amatör bir yapım olsa da pek çok olumlu eleştiri almayı başarmıştır. Sinemamıza yeni bir yönetmen kazandırmasının yanı sıra toplumdaki hatalarımızı , neden bazı şeylerimizi gözler önüne sermeyi başarmış nadide filmlerden biridir 91.1 – Doksan Bir filmi. Oyuncu kadrosuna baktığımızda Mustafa Uzunyılmaz ilk göze çarpan isim oluyor. Onun dışında Ali Barkın, Hakan Kurtaş ve Güneş Sayın gibi isimler kadroda yer alıyor.

91.1 - Doksan Bir Tek Parça İzle

91.1 – Doksan Bir Tek Parça İzle

91.1 – Doksan Bir Tek Parça İzle filmi senaryosu oldukça karmaşık ve anlamlı bir şekilde hazırlanmıştır. Aynı şehirde yaşan 3 farklı arkadaş topluluğunun yaşadıklarını beyazperdeye taşıyan ve bu farklı insanların birbirleri arasındaki farklılıkları ve yaptığı hataları irdeleyerek bizleri ister istemez bir sorgunun içerisine sokmaktadır. Soner yıllardır beraber olduğu sevgilisi ve en yakın arkadaşı olan Alper ile birlikte aynı üniversitededir. Alper ile Hazan’ın arası gitgide açılmaya başlar bunu farkeden Soner yakın arkadaşına yardımcı olarak sevgilisi ile arasını düzeltmeye çalışır.

91.1 - Doksan Bir Direk İzle

91.1 – Doksan Bir Direk İzle

Diğer yandan farklı bir semtte Barkın, Serhat ve Hakan yaşamaktadırlar. Birlikte tatil yapmayı planlayan bu üçlü bu planlarını gerçekleştirmek için herşeyi göze almışlardır. Barkın annesinin cüzdanını çalar bir yandanda Hakan babasından arabayı kaçırarak tatil için eksik herşeyi tamamlamış olurlar. Farklı bir semtte ise 12 yaşlarında Emre ve Mustafa yaşamaktadır. Bu ikili ise özel bir radyo kurmanın hayalini kurarlar. Emre’nin babası bir özel radyo ile konuşur ve onları ikna eder. Fakat sadece Emre’nin yayın yapmasına izin verilmiştir. Bunun üzerine Mustafa’nın çok üzüldüğünü gören babası yerel bir radyo vericisi alır. Filmin sonuna gelindiğinde bu birbirinden farklı 3 arkadaş topluluğunun hikayesi bir yerde kesişecektir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "91.1 – Doksan Bir Full HD Yerli Komedi İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap