8 Saniye Tek Parça Yerli Dram İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.5 IMDB Puanı 880 Görüntülenme

8 Saniye Tek Parça Yerli Dram İzle

(2015)

Yönetmen:

Ömer Faruk Sorak

Oyuncular:

Esra İnal, Fahri Yardım, Fırat Çelik
Warner bros'un da destek verdiği nadir yerli filmlerden biri olan 8 Saniye Filmi dramın ,biyografinin ve romantizmin harmanlandığı kaliteli filmlerden bir tanesidir. Ülkemizde 27 Şubat 2015 tarihinde vizyona giren 8 Saniye filmi çıktığı günden bu yana olumlu eleştirilerin odak noktası olmuştur. Ülkemizde bu tarz kaliteli filmler oldukça nadir çıkmaktadır. 8 Saniye Filminin yönetmenliğini Kaçma Birader ve Dünyanın En Güzel Kokusu filmlerinden tanıdığımız Ömer Faruk Sorak yapmıştır. Oyuncu kadrosu na baktığımız da biraz sönük kalsa da Fahri Yardım, Esra İnal, Fırat Çelik gibi isimler göze çarpıyor.

Reklamı Geç
30

Dikkat : Film İle İlgili Görüşlerinizi Bildirebilirsiniz. FilmKomedi İyi Seyirler Diler . . .

8 Saniye Tek Parça Yerli Dram İzle

8 Saniye Tek Parça izle

8 Saniye Full HD izle

Warner bros’un da destek verdiği nadir yerli filmlerden biri olan 8 Saniye Filmi dramın ,biyografinin ve romantizmin harmanlandığı kaliteli filmlerden bir tanesidir. Ülkemizde 27 Şubat 2015 tarihinde vizyona giren 8 Saniye filmi çıktığı günden bu yana olumlu eleştirilerin odak noktası olmuştur. Ülkemizde bu tarz kaliteli filmler oldukça nadir çıkmaktadır. 8 Saniye Filminin yönetmenliğini Kaçma Birader ve Dünyanın En Güzel Kokusu filmlerinden tanıdığımız Ömer Faruk Sorak yapmıştır. Oyuncu kadrosu na baktığımız da biraz sönük kalsa da Fahri Yardım, Esra İnal, Fırat Çelik gibi isimler göze çarpıyor.

8-saniye-filmi-izle

8 Saniye Filmi çocukluğundan bu yana gördüğü rüyaların etkisinden çıkamayan Esra’nın rüyalarında gördüğü gizemli kişi bulma çabalarını konu almaktadır. Esra’nın gördüğü bu rüyaların korkunç bir takım yanları daha vardır. Bunların başında gördüklerinin gerçekleşmesi geliyor. Çocukluğundan beri bu rüyalarla baş etmeye çalışan Esra , hayattaki mücadelesinde asla pes etmemiştir.

8 saniye yerli dram izle

Gerçek bir yaşam hikayesine dayatılan 8 Saniye Filmi insanlarının rüyalarının en uç noktalarına kadar incelendiği , biraz kişisel birazda tasavvufi yaklaşımlarla insanı sorgulayan bir yapıt olmuştur. Filmde ki rüya sahnelerinden gerçek sahnelere geçişlerde ki sertlikleri filmi olumsuz yönde etkileyen noktalardan bir tanesi olmuş. Yine de Yerli Dram İzlemek isteyenler için tavsiye edebileceğim çok güzel bir film.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "8 Saniye Tek Parça Yerli Dram İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap