666 Cin Musallatı Tek Parça Full HD
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
2.2 IMDB Puanı 459 Görüntülenme

666 Cin Musallatı Tek Parça Full HD

(2017-Türkiye)

Yönetmen:

Fuat Yılmaz

Oyuncular:

Ekrem İspir , Tahsin Dursun
Yönetmen koltuğunda Fuat Yılmaz’ın yer aldığı 666 Cin Musallatı filmini kalem alan kişi de filmin yönetmenliğini yapmış olan Fuat Yılmaz’dır. Çekimleri 2017 yılında gerçekleşen bu film, Türkiye’de yapılmıştır. Korku sevenlerin beğeneceği ve izlemeye hayır diyemeyeceği bir filmdir. Birbirinden başarılı oyuncuların yer aldığı bu film, başarılı bir oyuncu kadrosuna ev sahipli

Reklamı Geç
30

666 Cin Musallatı İzle

Yönetmen koltuğunda Fuat Yılmaz’ın yer aldığı 666 Cin Musallatı filmini kalem alan kişi de filmin yönetmenliğini yapmış olan Fuat Yılmaz’dır. Çekimleri 2017 yılında gerçekleşen bu film, Türkiye’de yapılmıştır. Korku sevenlerin beğeneceği ve izlemeye hayır diyemeyeceği bir filmdir. Birbirinden başarılı oyuncuların yer aldığı bu film, başarılı bir oyuncu kadrosuna ev sahipliği yapmaktadır.

Gürkan adındaki genç, korku ile ilgili senaryolar yazıp, bunları satmaktadır. Bu genç senaryolarını araştırdığı olaylardan ve sosyal medyadan gördüğü hikayeler doğrultusunda yazmaktadır. Bir gün başarılı bir hikaye çıkartabilmek için İstanbul’dan yola çıkar. Gürkan, Fethiye-Karaköy’e yolculuğa çıkar ve kısa bir süre sonra istediği yere varır. Bir evde hayatta kalmayı başaran iki kız kardeşten birisi olan Nihale’yi ikna etmeyi başaran Gürkan, bu evde yaşamaya başlar. Bu kıza ise kendini bir psikolog olarak tanıtmıştır ve ona yardım edeceğini söylemiştir. Kız ise bu durumdan dolayı Gürkan’ı evde misafir etmeyi kabul etmiştir. Eve girmeyi başaran Gürkan, kısa bir süre sonra her şeyin ters gittiğini anlayacaktır. Bu olayları çözmek isterken kendini bir çıkmazda bulan Gürkan, şimdi kendi hayatını kurtarmak için mücadele verecektir.

666 Cin Musallatı Tek Parça İzle

666 Cin Musallatı filminin başrol koltuğunda yer alan isimler arasında Ekrem İspir ve Tahsin Dursun yer almaktadır. Ayrıca birbirinden farklı isimlerinde oyuncu kadrosunda yer almış olduğu bu film, korku severler tarafından oldukça beğenilmiştir.

-nextpage–>

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "666 Cin Musallatı Tek Parça Full HD" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap