3 Generations 2017 Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
2,637 Görüntülenme

3 Generations 2017 Full HD İzle

(2017 - ABD)

Yönetmen:

Gaby Dellal

Oyuncular:

Elle Fanning, Tate Donovan, Andrew Polk, Maria Dizzia ve Sam Trammell, Naomi Watts, Susan Sarandon
Komedi ve dram türünde çekilmesine karar verilen 3 Generations filmi konu olarak ergenlik çağındaki bir gencin cinsiyet değişimini ele alır. Büyükannesi ve annesiyle beraber yaşayan Ray, cinsiyet değişimi süresince bir çok şeye alışamayacaktır. Bunlardan bazılarını komediye dökerek, yanlış tuvalete girmek gibi küçük espriler ile anlatan 3 Generations filminde, ağırlıklı olarak dram mevcut. Ray' in değiştirdiği okullar, hitap şekilleri ve ailenin düzenine ayıkırı sorunlar baş gösterecektir. Bir film tarafından Türkiye' de dağıtımı yapılacak filmin vizyon tarihi ise, 7 Temmuz 2017 olarak belirlendi.

Reklamı Geç
30

3 Generations izle

Gaby Dellal tarafından senaryosuna destek verilen yönetilen 3 Generations filminin konusu ve vizyon tarihi belli oldu. Geçtiğimiz günler içerisinde bir anda filmin adını About Ray iken 3 Generations adıyla değiştiren film ekibinin umarız ilerleyen günlerde başka bir sürprizine maruz kalmayız. Ray Hakkında olarak türkçeleştirilecek filmin, 3 Generations adıyla vizyona girecek olması biraz şaşırtıcı gelse de, filmin yönetmeni Gaby Dellal tarafından gayet normal olduğu söylendi. Gaby Dellal’ ın ilk yöneteceği film olacağı için, biraz heyecanlı olduğunu biliyoruz bu yüzden ani kararlar alabiliyor. Yeniden çekilen film afişleri ve fragmanın ardından 3 Generations 7 Temmuz 2017 tarihinde vizyona girecek.

Komedi ve dram türünde çekilmesine karar verilen 3 Generations filmi konu olarak ergenlik çağındaki bir gencin cinsiyet değişimini ele alır. Büyükannesi ve annesiyle beraber yaşayan Ray, cinsiyet değişimi süresince bir çok şeye alışamayacaktır. Bunlardan bazılarını komediye dökerek, yanlış tuvalete girmek gibi küçük espriler ile anlatan 3 Generations filminde, ağırlıklı olarak dram mevcut. Ray’ in değiştirdiği okullar, hitap şekilleri ve ailenin düzenine ayıkırı sorunlar baş gösterecektir. Bir film tarafından Türkiye’ de dağıtımı yapılacak filmin vizyon tarihi ise, 7 Temmuz 2017 olarak belirlendi.

3 Generations

3 Generations filminin oyuncu kadrosunda ise, başrol koltuğuna oturan isim Elle Fanning olmuştur. Naomi Watts, Susan Sarandon Ray’in ailesini oluştururken; Linda Emond Frances karakterini canlandıracaktır. Tate Donovan, Andrew Polk, Maria Dizzia ve Sam Trammell gibi başarılı oyuncuların oyuncu kadrosunda bulunduğu film için büyük bekleyiş devam ediyor.

Bir önceki yazımız olan Manyetik Fırtına 2017 Full HD İzle başlıklı filmimizde Manyetik Fırtına hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "3 Generations 2017 Full HD İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap