24 Hours To Live izle Türkçe Dublaj 720p Tek Parça
5.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.8 /10 (36)
996 Görüntülenme

24 Hours To Live izle Türkçe Dublaj 720p Tek Parça izle

24 Hours To Live sansürsüz izle, 24 Hours To Live direk izle, 24 Hours To Live filmini izle, 24 Hours To Live full izle,Travis Conrad hayatına bir kiralık katil olarak devam etmektedir. Son bir görev alır. Bu görevini gerçekleştirme sırasında ise beklenmedik bir şekilde öldürülür ve görev yarıda kalır. Fakat bu görev 24 saat’te olabilecek bir görev olduğu için kimsenin bilmediği bir şekilde hayata geri döndürülmektedir. Travis geri kalan süreyi öğrenmek için ise koluna bir saat takılmış ve bu sürenin sonunda ölecektir. Fakat görevi tamamlama durumunda ise kurtulacak ve hayatına devam edecektir. Bu görevi tamamlamak zorunda olan Travisin ise başka bir amacı daha olmaktadır. Bu amacı ise hayatını bitiren insanları bulacak ve onlardan intikam alacaktır. Bu durum sonrasında ise neler olacağı ve Travis istediklerini gerçekleştirip gerçekleştiremeyeceği büyük bir merak konu olarak yer almaktadır.

Reklamı Geç
3024 Hours To Live sansürsüz izle, 24 Hours To Live direk izle, 24 Hours To Live filmini izle, 24 Hours To Live full izle,Travis Conrad hayatına bir kiralık katil olarak devam etmektedir. Son bir görev alır. Bu görevini gerçekleştirme sırasında ise beklenmedik bir şekilde öldürülür ve görev yarıda kalır. Fakat bu görev 24 saat’te olabilecek bir görev olduğu için kimsenin bilmediği bir şekilde hayata geri döndürülmektedir. Travis geri kalan süreyi öğrenmek için ise koluna bir saat takılmış ve bu sürenin sonunda ölecektir. Fakat görevi tamamlama durumunda ise kurtulacak ve hayatına devam edecektir. Bu görevi tamamlamak zorunda olan Travisin ise başka bir amacı daha olmaktadır. Bu amacı ise hayatını bitiren insanları bulacak ve onlardan intikam alacaktır. Bu durum sonrasında ise neler olacağı ve Travis istediklerini gerçekleştirip gerçekleştiremeyeceği büyük bir merak konu olarak yer almaktadır.
24 Hours To Live filmi diğer filmlerden kendini ayıran filmlerin arasında yer almaktadır. Bunun sebebi ise 4 kere Oscar adayı olmuştur. Bu kadar fazla ödüle aday olan film ise izleyenlerin dikkatini çekmekte hiz bir sıkıntı ve zoruluk çekememektedir. Bu kadar fazla tercih edilen filmin oyuncu kadrosu konusu kadar da ilgi çeken filmler arasında yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda Ethan Hawke, Paul Anderson (XVIII), Rutger Haue gibi ünlü isimler bulunmaktadır. ABD yapımı olan film Aksiyon ve Gerilim kategorilerinde kendine büyük bir yer bulmaktadır. Filmkomedi.com iyi seyirler diler…

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap