15:17 Paris Treni izle Türkçe Dublaj Tek Parça 720p
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (170)
4,704 Görüntülenme

15:17 Paris Treni izle Türkçe Dublaj Tek Parça 720p izle

15:17 Paris Treni direk izle, 15:17 Paris Treni tek parça izle, 15:17 Paris Treni filmi izleyenlerde uzun süre bir etki bırakacak filmler arasında yerini almaktadır. Amerika Birleşik Devletleri yapımı 2018 yılı filminde ele alınan konu ise izleyenlerde büyük bir merak uyandırmaktadır. 3 Amerikan askeri Paris'e doğru yola çımaktadırlar. Bu yolculuk için ise bir tren seçmişlerdir. Sıradan bir yolculuğa çıktığını düşünen bu 3 askeri trenin içinde ilginç olaylar beklemektedir. Trenin içinde yer alan IŞİD militanlarının bir anda kendilerini belli ederek katliam girişine başlarlar. Bu üç asker kendi canlarını hiçe sayarak teröristler ile mücadeleye girecek ve kahramanlık yapacaklardır. Bu saldırıyı başarılı bir şekilde savuşturan 3 asker sonrasında kahraman ilan edilmiştir. Bu film olayları yaşamış olan gerçek kahramanların canlandırması ile çekilmiştir.
Fragman 2 3 4 5 6 7

Reklamı Geç
30


15:17 Paris Treni direk izle, 15:17 Paris Treni tek parça izle, 15:17 Paris Treni filmi izleyenlerde uzun süre bir etki bırakacak filmler arasında yerini almaktadır. Amerika Birleşik Devletleri yapımı 2018 yılı filminde ele alınan konu ise izleyenlerde büyük bir merak uyandırmaktadır. 3 Amerikan askeri Paris’e doğru yola çımaktadırlar. Bu yolculuk için ise bir tren seçmişlerdir. Sıradan bir yolculuğa çıktığını düşünen bu 3 askeri trenin içinde ilginç olaylar beklemektedir. Trenin içinde yer alan IŞİD militanlarının bir anda kendilerini belli ederek katliam girişine başlarlar. Bu üç asker kendi canlarını hiçe sayarak teröristler ile mücadeleye girecek ve kahramanlık yapacaklardır. Bu saldırıyı başarılı bir şekilde savuşturan 3 asker sonrasında kahraman ilan edilmiştir. Bu film olayları yaşamış olan gerçek kahramanların canlandırması ile çekilmiştir.
15:17 Paris Treni filmi izleyenlerini konusu ve sahneleri ile etkisi altında bırakırken aynı zamanda oyuncu kadrosu ile de etkilemektedir. Filmin başrollerinde daha önceleri Açık Çek, Zafer Patenleri, The Office, The Promotion gibi filmlerle kendini ön plana çıkaran ve oldukça beğenilen başarılı oyuncu Jenna Fischer ve Hancockc, Akıl DEfteri, 17 Yeniden, Müzede bir gece gibi filmlerde almış olduğu rollerle sinema severlerin sevgisini kazanan Thomas Lennon yer almaktadır. Filmin yönetmenliğini ise Milyonluk Bebek, İyi, Kötü ve Çirkin, Sahtekar gibi filmleri ile ünlü olan Clint Eastwood üstlenmektedir. Filmin oyuncu kadrosunda Judy Greer, Tony Hale, P.J. Byrne gibi isimler de yer almaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap