The Florida Project izle Full HD
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
- IMDB Puanı 2,560 Görüntülenme

The Florida Project izle Full HD

(2017 - ABD)
The Florida Project izle, The Florida Project Türkçe dublaj izle, Başarılı senaristlerden birisi olan Chris Bergoch ve ünlü film yönetmeni Sean Baker tarafından kaleme alınan bu film, izleyenler tarafından merakla beklenmektedir. 2017 yapımı filmlerden olan The Florida Project filminin yönetmen koltuğunda, filmin senaryosunda emeği bulunan Sean Baker yer almaktadır. Başarılı ve yetenekli oyuncuların bulunmuş olduğu bu filmin çekimleri ABD’de gerçekleştirilmiştir. Dram türünde olan bu film, izleyicilerinin 115 dakika karşısında yer alacaktır.

Reklamı Geç
30The Florida Project izle, The Florida Project Türkçe dublaj izle, Başarılı senaristlerden birisi olan Chris Bergoch ve ünlü film yönetmeni Sean Baker tarafından kaleme alınan bu film, izleyenler tarafından merakla beklenmektedir. 2017 yapımı filmlerden olan The Florida Project filminin yönetmen koltuğunda, filmin senaryosunda emeği bulunan Sean Baker yer almaktadır. Başarılı ve yetenekli oyuncuların bulunmuş olduğu bu filmin çekimleri ABD’de gerçekleştirilmiştir. Dram türünde olan bu film, izleyicilerinin 115 dakika karşısında yer alacaktır.

Moone, 6 yaşında küçük bir çocuktur. Bu çocuk ve ekibinin istedikleri tek bir şey vardı. O ise çocukluklarının tadını çıkarabilmektir. İstedikleri gibi oyunlar oynayabilmek, kimseyi umursamamak, dediklerini takmamak ve istedikleri yerde oynayabilmektedir. Ancak bu çocuklar için isteklerini gerçekleştirmek oldukça zor bir durum gibi karşılanmaktadır. Aynı okulda olan çocuklar, okullar tatil olduktan sonra bu isteklerini yapmak isterler fakat durum ebeveynleri ve diğer yetişkin kişiler için öyle değildir. Yetişkinlere öre bu istekleri farklı karşılanmaktadır. Yani bu çocuklar artık çocuk olmaktan çıkmış, yetişkinler gibi hareket etmeye başlamıştır. Yetişkinlerin durumu ise Florida yazlarından çekecekleri zorlukları, yaşanacak acıları ve dökülecek olan gözyaşlarını temsil etmektedir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "The Florida Project izle Full HD" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
  Zaten üye misin? Giriş Yap